Školní rok 2014/2015:

Školní rok jsme zahájili  nejen s novými kamarády, ale také s rekonstruovaným sociálním zařízením a novým nábytkem ve třídě, který jsme získali z výdělku na plese obce Římov, který nám darovala obec.  Poděkování tedy patří všem, kteří jakkoli pomohly s přestavbou a drobnými opravami, obci a paké panu Hanzalovi, který školku i šatnu opět vymaloval  a také natřel dveře do MŠ. Velmi si jeho práci ceníme a děkujeme. Jak se vše povedlo se můžete podívat osobně v MŠ nebo  v galerii MŠ na obecních stránkách. Naši školku nyní navštěvují tyto děti:

Eliáš Petr a Matouš, Římov 100. Hanzal Jan a Bára, Římov 141. Vondráčková Martina, Netín 26. Kopečný Vojtěch, Římov 85. Brychta Denis, Římov 101.  Hanzalová Vanesa a Gabriela,  Římov 141. Smutný Michal, Římov 93. Saltinský Matyáš, Římov 126. Čurdová Sára, Římov 12. Křišťálová Anna, Římov 24. Nahodilová Aneta, Římov 121. Dufková Nela, Římov 87. Jelínek Adam, Římov 1. Štumpf Patrik, Lesonice 169. Moták Tobiáš, Římov 146. Dvorský Matyáš, Římov 1.

Do školy odešly:

Nahodil Martin, Nahodil Kryštof a Ryglová Valentýna-  ZŠ Čáslavice