Konec školního roku 2012/2013 se blíží a já bych chtěla poděkovat všem, kteří jakkoli přispěli k dobrému a hladkému chodu školky. Prožili jsme školní rok plný radosti a poznání. Moje poděkování patří také těm, kteří třeba přinesli starý papír, kteří nám pomohli s různými akcemi školky nebo třeba těm, co přišli na ples, jehož výtěžek obec Římov věnovala mateřské škole na nový nábytek. Ten nám vyrábí pan Štork z Rokytnice a bude hotový na konci srpna. Takže se máme na co těšit, ještě bychom rádi zakoupili nový koberec, tak se snad zadaří. Chtěla bych také poděkovat celému vedení obce Římov, kteří vždy stojí za námi a jsou nám vždy nápomocni, konktrétně panu starostovi Novákovi a panu Ryglovi za malé i větší opravy. Těším se na další spolupráci s vámi a díky. Děkuji také všem rodičům, kteří  vodí své děti k nám do školky, starají se, aby vše fungovalo, drží s námi tempo a respektují naše pravidla.

Bohužel jsme se museli v tomto školním roce rozloučit s naší paní učitelkou Mgr. Lucií Vetchou, která si našla nové zaměstnání v Třebíči, ale podařilo se mi najít novou paní učitelku, také z Třebíče, která nyní učí v MŠ Přibyslavicích a když bude vše jak má být, nastoupí nová paní učitelka 1.9.2013. Takže se máme na co těšit v tom novém školním roce 2013/2014 a začínáme 2.9.2013 a já se budu těšit na děti i na vás. Mějte se krásně a po prázdninách se ve zdraví sejdeme.

Jana Báňová- ředitelka MŠ Římov